З 1 серпня розпочинає роботу єдиний Фонд соціального страхування УкраїниФонд соціального страхування України утворений шляхом об’єднання Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України. 

У зв’язку з реорганізацією згаданих фондів їх права та обов’язки переходять до новоутвореного Фонду соціального страхування України та його робочих органів.Для своєчасного матеріального забезпечення та надання соціальних послуг, подання звітності по коштах Фондуз 1 серпня 2017 р. страхувальникам (підприємствам, установам, організаціям) та застрахованим особам необхідно звертатися до відділень управлінь виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

Отримувачам коштів з 1 серпня 2017 р. під часподання заявок на фінансування слід вказувати назву відповідного відділення новоствореної структури. Про це повідомляють на офіційному сайті Фонду з ТВП http://www.fse.gov.ua/fse/control/sum/uk/publish/article/86533.