Про компанію   Видавництво «Професійні видання» працює на українському медіаринку з 2005 року. За десять років роботи розширилося поле діяльності, заклалися основи співпраці з державними органами, професійними об’єднаннями учасників ринку, фахівцями й аналітиками провідних компаній.

 

    З метою широкої презентації своїх видань, розширення читацької аудиторії й тісної співпраці з постійними клієнтами і діловими партнерами видавництво «Професійні видання» постійно бере участь у профільних заходах: бізнес-форумах, конференціях, спеціалізованих виставках. І починаючи з 2010 року, підприємство самостійно організовує практичні семінари по актуальним питанням. Для проведення семінарів запрошуються провідні лектори України.

 

    Високопрофесійний авторський коллектив, до якого увійшли представники міністерств і відомств, фахівці компаній, аналітики, практики, експерти, забезпечує видання ексклюзивними актуальними матеріалами. Команда молодих професіоналів, працюючи над кожним номером видання, випускає продукцію передусім корисну та необхідну в роботі. Наші видання — це комплекс актуальної та корисної інформації, оформленої на найвищому поліграфічному рівні.

 

НАШІ ВИДАННЯ:

 

Журнал «Кадровик України»

 

Виходить із січня 2007 року.
Наклад — 7100 примірників

 

«Кадровик України» — щомісячний професійний журнал для кадровиків, менеджерів з персоналу, юристів. Автори видання — фахівці Міністерства соціальної політики України, Міносвіти, МОЗ, фондів соціального страхування, юристи, експерти з кадрового обліку, організації праці, управління персоналом.

 

Передплачуючи «Кадровик України», ви постійно підвищуєте свою кваліфікацію, зростаєте професійно, завжди в курсі нововведень і змін, отримуєте щоденну кваліфіковану допомогу від експертів сервісу — «Пряма телефонна лінія».

 

 

Журнал «Кадровик України. Спецвипуск»

 

Це окреме видання для кадровиків і бухгалтерів, що містить повний комплекс достовірної і детальної інформації з конкретного питання. У журналі всебічно висвітленні актуальні теми: зміни у законодавстві, практичне застосування, коментарі фахівців.

 

 

 

 

 

  

Журнал «Заработная плата»

 

 

 

Виходить з липня 2006 року
Наклад — 6450 примірників

 

Це єдиний в Україні професійний журнал для бухгалтерів та економістів, який видається за інформаційної підтримки Мінсоцполітики України. Журнал створений для полегшення роботи бухгалтерів, економістів із заробітної плати та інших фахівців, які займаються розрахунком, нарахуванням та обліком оплати праці.

 

Особливістю видання є його орієнтованість на професіоналів-практиків у галузі бухгалтерського обліку, оподаткування й економіки підприємства. Доступний виклад матеріалів привертає увагу як тих, хто бажає підвищити свій рівень компетентності, так і професіоналів.  

 

 

Журнал «Заработная плата. Спецвипуск»

 

Щоквартальні спецвипуски — це найповніша та найкорисніша тематична інформація з аналітикою від кращих фахівців у галузі оплати праці.

 

Для усіх передплатників журналу і спецвипуску до нього БЕЗКОШТОВНО надається право на користування прямою телефонною лінією «запитання-відповідь» — щодня!

 

 

 

Газета «Консультант Кадровика»

 

Виходить з липня 2011 року
Наклад — 5000 примірників

 

Газета «Консультант Кадровика» — перша практична газета для всіх, хто веде кадрову роботу! Допомагає вирішити практичні питання з повсякденної роботи кадровика.Видається за підтримки Mіністерства соціальної політики України. Газета має зручний формат та якісний друк на білому папері.

 

 

 

Практикум Кадровика. Кадрове діловодство: алгоритми, таблиці, шаблони, зразки

 

Це єдина 100% практична система покрокових рішень. Це унікальний проект, що не має аналогів в Україні. Автори спецпроекту — юристи, досвідчені фахівці з кадрового діловодства, консультанти «Прямої лінії» журналу «Кадровик України», провідні експерти з трудового права.

Вперше все кадрове діловодство у зручному форматі!

 

 

 

Електронна газета «Зарплата&Кадри» — електронне видання для бухгалтерів і кадровиків. Виходить чотири рази на місяць: новини, запитання-відповіді, ексклюзивні статті. Основна особливість: чотири рази на тиждень актуальні, своєчасні, професійні матеріали абсолютно безкоштовно для кожного кадровика та бухгалтера.