№5, 2019
Інтерв’ю
«Люди — це єдина конкурентна перевага компанії»; З Олександром Кучеренком, директором зі сталого розвитку ДТЕК, ми спілкуємося про місію компанії, роль HR-фахівця в ній, про ефективність команди та гендерний баланс в організації, зміни у сфері управління персоналом упродовж останніх п’яти років, про прийняття непростих рішень та формування професійних якостей
ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК (Продовження статті читайте у журналі "Кадровик України" №5/2019)
Маркетологи та HR:зворотний зв’язок ; Про це спілкуємося з: Юлією каменєвою,директором з маркетингу Групи компаній «ЛНЗ Груп» , Антоном волнянським, маркетинг-практиком і ментором, автором онлайн-курсу-практикуму «Маркетинг. Стратегія. Бренд», та Анною константиновою, директором з комунікацій інвестиційної компанії Concorde Capital .
HR-ПРАКТИКА (Продовження статті читайте у журналі "Кадровик України" №5/2019)
Показники HR-ефективності; Станіслава Стефановська, HR-директор ресторанів First Line Group, бізнес-тренер, майстер-коуч.

№4, 2019
Інтерв’ю
«Моєю найкомфортнішою роллю є залучення людей до ідеї»; З Тетяною Плюсніною, директором департа-менту персоналу АТ «Райффайзен Банк Аваль»,ми спілкуємося про важливість зміни ролей у роботі HR, улюблені проекти, базові HR-інструменти в роботі керівника у сфері управління персоналом, про те, якими питаннями щодня повинен перейматися HR, а також про обставини й ситуації, які вплинули на становлення у професії, та про життєві цінності.
Зворотний зв’язок (Продовження статті читайте у журналі "Кадровик України" №4/2019)
Фінансовий директор і HR: зворотний зв’язок; Майже в будь-якому малому та середньому бізнесі однією з основних статей витрат компанії є витрати на персонал. Про маркетинг жартують: 50 % маркетинг-бюджету йде в нікуди. Знати б, які саме 50 %! З персоналом все дещо прозоріше: статті витрат, як і «повернення інвестицій на одного співробітника», можна підрахувати. Нюанс, щоправда, полягає в тому, що далеко не всі HR-фахівці люблять рахувати та переймаються аналізом фінансових показників компанії. А які думки з цього приводу у визнаних богів фінансів? Тож спілкуємося з Дмитром Мухіним, фінансовим директором та директором з розвитку компанії First Line Group, Тетяною Кисенко, фінансовим директором ТОВ «БІТМЕДІАКОМ», та Оленою Бухіннік, головним бухгалтером ТОВ «БМСЕРВІС ПЛЮС»

№1, 2019
Інтерв’ю
Повага до людей — це не пустий звук; У цьому номері пропонуємо вашій увазі бесіду з Наталією Галунко, начальником департаменту менеджменту персоналу UKRSIBBANK BNP Paribas, а в лютневому випуску продовжимо спілкування з колегою по професії, якого/яку вона порекомендує. Також кожен спікер ставитиме наступному гостю рубрики одне власне запитання, яке публікуватиметься наприкінці інтерв’ю. Сподіваємося, що така естафета з рекомендацій та запитань «від профі до профі» впродовж року дасть нам можливість не лише символічно «поєднати» професійних директорів з персоналу на сторінках нашого журналу, а й орга- нізувати між ними діалог. Тож розпочинаємо й бажаємо приємної подорожі у всесвіт професіоналізму, натхнення та розвитку!
Тенденції (Продовження статті читайте у журналі "Кадровик України" №1/2019)
Погляд на розвиток через чотири цілі; Станіслава Стефановська, HR-директор ресторанів First Line Group,бізнес-тренер, майстер-коуч