Відповіді на запитання



№ 8, серпень 2018

Як діяти кадровику, якщо перший листок непрацездатності працівниці видали на її колишнє прізвище, а продовжили його вже із зазначенням нового прізвища?



№ 7, липень 2018

Чи можна звільнити працівницю за довіреністю?



№ 7, липень 2018

Як прийняти працівника на роботу, якщо в його трудовій книжці відсутній запис про звільнення й зробити його неможливо?



№ 6, червень 2018

Чи має надаватися відпустка у зв’язку з вагітністю
та пологами в разі усиновлення дитини?



№ 6, червень 2018

Чи можна зобов’язати працівників «відпрацювати» вартість навчання?



№ 5, травень 2018

На яку тривалість щорічної відпустки за період проходження військової служби має право демобілізований працівник?



№ 5, травень 2018

Чи може підприємство залучати працівницю, яка виховує дитину до 14 років, до робіт у нічну зміну?



№ 12, грудень 2017

Чи зараховується до педагогічного стажу час роботи вчителів фізичного виховання у спортивних школах для виплати їм надбавки за вислугу років?



№ 11, листопад 2016

Як діяти роботодавцю, якщо працівник, який напередодні подав заяву про звільнення за угодою сторін, в останній день роботи (вже після видання наказу про звільнення та внесення до трудової книжки відповідного запису) передумав звільнятися?



№ 11, листопад 2016

Чи потрібно на підприємстві недержавної форми власності вести штатно-посадову та алфавітну книги?



№ 11, листопад 2016

Як діяти роботодавцю, якщо іноземець, працевлаштований у нього, звільнився раніше закінчення строку дозволу на застосування його праці?



№ 11, листопад 2016

Чи можна надати щорічну відпустку працівниці, яка працює за сумісництвом, а за основним місцем роботи перебуває у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку?



№ 8, серпень 2016

Як провести скорочення штату, якщо всі посади, які скорочуватимуться, суміщувані праці вниками підприємства?



№ 8, серпень 2016

Чи надається працівнику інший день відпочинку за роботу у вихідний на попередній посаді в разі його переведення на іншу роботу на тому самому підприємстві?



№ 8, серпень 2016

Чи компенсує управління праці та соціального захисту населення виплату грошової допомоги працівникам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, у разі скорочення штату працівників відповідно до пункту 1 статті 40 КЗпП?